Sprzedaż Teren budowlany, Gorlitz, Salzgitter, Niemcy, Zgorzelec Poland

Sprzedaż - Cod. 13130

  • Typologia: Teren budowlany
  • Obszar: 40000 m²
  • Liczba pokoi: 0
  • Piętro: 0

Doskonałe do rozwoju !!
Twoje towarzysze niemieccy i / lub Polska byłaby zainteresowana handlowych dróg ziemi, która jest aktualnie dostępna.
LOKALIZACJA:
Obszar ziemi znajduje się czterech hektarów w Zgorzelcu, w pobliżu Łagowa i jest cztery kilometry od granicy niemieckiej miejscowości Gorlice.
Nie jest już obsługiwany przez władze niemieckie i polskie, przejścia graniczne są nieskomplikowane bez przystanków i doskonałe połączenia drogowe do Niemiec.
DOSKONAŁA INWESTYCJA SZANSA:
Obszar ziemi znajduje się niecały kilometr od istniejącego dobrze znane i kwitnącej rynku. Cenionym firm handlowych, takich jak Real, niemieckim Supermarket, Carfor francuskiego supermarketu, The Plaza z Izraela, Costorama języku angielskim, francuskim, Leroy Merlin The Eden Centre polskim, jak i niemieckim supermarkecie rozwijać Kouflan w tym obszarze działalności ustanowionego w handlu. Renomowane firmy i rynku rozkwit, aby ta ziemia oddechowych klucz inwestycje w nieruchomości.
W bliskiej odległości do zróżnicowane kulturowo społeczności, ten kawałek nieruchomości jest na rozwój. Położenie obiektu sprawia, że ​​jest doskonałą dla biznesu lub wzrostu handlowej z ustalonym ruchu handlowego. Rozwój gospodarczy trwa w bliskim sąsiedztwie tego bloku ziemi, co czyni go idealnym do natychmiastowej restrukturyzacji w celu zaspokojenia potrzeb nabywcy.
Na każdą kieszeń:
Zakup odpowiedniego fragmentu nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji, że można dokonać, a to kawałek nieruchomości będzie doskonałym wyborem inwestycji. Blok ziemi jest gotowy do sprzedaży, a także niedrogie i opracowane; bez wątpienia zysk inwestora.
Idealny do centrum handlowego lub biurowca, i na tyle zróżnicowana dla handlu detalicznego, ten hotel jest gotowy do nabywcy do podjęcia natychmiastowych posiadanie i rozpocząć swój projekt. Ta ziemia zdaje się bardzo dobrze pasuje do aktywnych interesów w Polsce i jako dodatek do swoich aktywów w Niemczech.

Zapytanie o tę nieruchomość


Ogłoszenie dodane przez prywatne
Chciałbym otrzymywać uaktualnienia podobnych ofert
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych*
Anuluj
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB